Gizlilik Politikası

KIVANÇ TEKSTİL gizlilik hakkınıza saygı göstermeyi taahhüt eder. Bir firmanın tesislerinin ve çalışanlarının bilgileri özel ve hassas olduğundan, bizimle bu tür bilgileri paylaşmakla ilgili kaygılarınız olabileceğini biliyoruz. Bu gizlilik beyanı müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve personelimiz için destek mühendislik hizmetlerimizde kullanılan bilgilerinizin gizliliği ile ilgili bilgileri içermektedir.

I. Topladığımız Bilgiler

Verdiğimiz tüm hizmetlerimize ait bilgilere erişimimiz bulunmaktadır. Bu bilgiler sizin gönüllü olarak sağladığınız bilgiler ile faaliyetlerimiz esnasında toplanan bilgilerden oluşmaktadır.

II. Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz

Sizin için daha iyi hizmetler tasarlamak üzere ve ihtiyaçlarınızın giderilmesi adına bu bilgiler uzman kadromuz tarafından saklanmaktadır. Gelecek ihtiyaçlarınızın tespiti ve önlem alınması noktasında da sizinle iletişim halinde olarak bu süreçlerin verimli şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

III. Üçüncü Taraflarla İlişkilerimiz

Size hizmet ve bilgi sunmak için üçüncü tarafları kullanabiliriz. Firmamız ve iş ilişkimizin bulunduğu bu üçüncü taraflar dışında bilgileriniz hiç kimseye ifşa edilmeyecektir. Firmamız, bir üçüncü taraf yükleniciye size ait bilgilere erişim izni vermemiz halinde bu kişilere, bu bilgileri alma veya bu beyan ile tutarlı olmayan bir amaçla kullanma yetkisi vermeyecektir. Bize verdiğiniz herhangi bir bilgiyi açıkça verdiğiniz izin olmaksızın üçüncü kişilere satmayacağımızı veya ifşa etmeyeceğimizi taahhüt ediyoruz.

IV. Güvenlik Önlemlerimiz

Her türlü bilginizin makul ölçülerde mümkün olduğu kadar güvende olmasını istiyoruz. Hizmetlerimizi iyileştirmedeki başarımız size sağladığımız hizmetlerle ilgili bilgileri firmamız ile paylaşma isteğinize bağlıdır.

Bize verdiğiniz bazı hizmet ve proje bilgilerinin bütünlüğünün ve gizliliğinin sağlanmasına yardımcı olmak için şifreleme uygulamalarıyla korunan yazılımlar kullanıyoruz. Kâğıt üzerindeki evraklarınızı sadece erişim yetkisi olan personelin kullandığını bilmenizi isteriz. Tüm bilgiler fiziksel veya dijital olarak izinsiz kullanıcıların erişim sağlamasını önleyen güvenlik önlemleri yardımıyla korunmaktadır. Bilgilerin kaybolmaya, suistimale veya üçüncü taraflarca değiştirilmeye karşı korunması için makul ölçülerde her türlü çabayı gösterecek olsak da, yetkisiz bir tarafın müdahale etmesi veya birisinin güvenlik sistemlerimizi bozma riskinin her zaman bulunduğunu unutmamanız gerekmektedir.

V. Gizlilik Beyanımızdaki Değişiklikler

Size ait bilgiler, sadece bilgilerin sizden alındığı sırada geçerli olan Gizlilik Beyanında açıklandığı şekilde kullanılacaktır. Ancak, revizyonlar yayınlayarak bu Gizlilik Beyanının şartlarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır. Herhangi bir noktada bu bilgileri toplandığı zamankinden farklı bir şekilde kullanmaya karar vermemiz halinde, elimizde e postası bulunan firma ve şahıslara e-posta yoluyla bildirimde bulunacağız. Beyanımızdaki değişiklikten önce bize verdiğiniz bilgilerinizin ek kullanımları veya ifşası için size ilgili zamanda “onaylama” seçeneği verilecektir.