Üretim

İplikten kumaşa; üretimin tüm aşamalarının izlenebilir olmasını sağlayan Kıvanç Tekstil, üretimin her sürecinde fizik ve kalite kontrol laboratuvarında uluslararası standartlara uygun test yapmakta ve müşterilerine servis vermektedir.

Kıvanç Tekstil prestijini entegrasyonunu tamamlayan teknolojik üretim tesislerinden alır. 214 adet Picanol tezgahı ile boya-terbiye kapasitesinin büyük bir kısmına yeten dokuma tesislerinde dokunmuş ham kumaşlar, Kıvanç’ın son teknolojiye sahip boya-terbiye işletmesinde 100gr/metrekare den 500 gr/metrekare ye kadar değişik tuşelerde konfeksiyona hazır hale getirilmektedir. Son yıllarda yaptığı çevre dostu teknolojik yatırımlarıyla; Kıvanç Tekstil’in sayısız elyaf karışımından oluşan 18Ne’den 80Ne’ye iplik üretim çeşitliliğiyle beraber, kumaş üretim kapasitesi yıllık 18 milyon metreyi bulmaktadır.

İplikten kumaşa; üretimin tüm aşamalarının izlenebilir olmasını sağlayan Kıvanç Tekstil, üretimin her sürecinde fizik ve kalite kontrol laboratuvarında uluslararası standartlara uygun test yapmakta ve müşterilerine servis vermektedir. Kıvanç Tekstil’in üretim politikası; gerek elyaf boyalı gerekse reaktif ve dispers boyalı ve dijital baskı yapma kapasitesine sahip tesislerinde müşterilerin taleplerine en kısa sürede, en iyi kalitede ve uygun fiyatla, çevre duyarlığından ödün vermeden hizmet vermektir.

Dokuma Kumaş Üreticisi ve Tedarikçisi

Avrupa ve Amerika pazarları

Hazır giyim, moda markaları için Kumaş Üreticisi ve Tedarikçisi

Premiere Vision paris, Première Vision New York, The London Textile Fair, Münich Fabric Start Textile Fair

Kaliteli Üretim, Kaliteli Üretici, Dünyanın Her Tarafına Dağıtım

ABD, İspanya, Almanya, İtalya, Danimarka ve İngiltere gibi ülkelere Kumaş Üreticisi ve Tedarikçisi

pamuk, viskon, polyester, keten, tencel, modal ve yün elyaflarının zengin karışımlarıyla

Türkiye'de Dokuma Kumaş