Gizlilik Politikası

KIVANÇ TEKSTİL gizlilik hakkınıza saygı göstermeyi taahhüt eder. Bir firmanın tesislerinin ve çalışanlarının bilgileri özel ve hassas olduğundan, bizimle bu tür bilgileri paylaşmakla ilgili kaygılarınız olabileceğini biliyoruz. ‘Gizlilik Beyanı’ müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve personelimiz için destek mühendislik hizmetlerimizden faydalanan firmalar olarak, bilgilerinizin gizliliği ile ilgili konuları içermektedir.

I.Topladığımız Bilgiler

Verdiğimiz tüm hizmetlerimize ait bilgilere erişimimiz bulunmaktadır. Bunlar sizin gönüllü olarak bize verdiğiniz ve faaliyetlerimiz esnasında toplanan bilgilerden oluşmaktadır.

II.Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz

Sizin için daha iyi hizmet verebilmek ve ihtiyaçlarınızın giderilmesi için bu bilgiler uzman kadromuz tarafından saklanmaktadır. Gelecekte ihtiyaçlarınızın tespiti ve daha iyi hizmet verebilme noktasında da sizinle iletişim halinde olarak bu süreçlerin verimli bir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz.

III. Üçüncü Taraflarla İlişkilerimiz

Size daha iyi hizmet ve bilgi sunmak için üçüncü tarafları kullanabiliriz. Firmamız ve iş ilişkimizin bulunduğu bu üçüncü taraflar dışında bilgileriniz hiç kimseyle paylaşılmayacaktır. Firmamız, üçüncü taraf yüklenicilere, size ait bilgilere erişim izni vermemiz halinde, bu kişilere, bu bilgileri alma veya bu beyan ile tutarlı olmayan bir amaçla kullanma yetkisi vermeyecektir. Bize verdiğiniz herhangi bir bilgiyi açıkça izniniz olmaksızın üçüncü kişilere satmayacağımızı veya ifşa etmeyeceğimizi taahhüt ediyoruz.

IV. Güvenlik Önlemlerimiz

Her türlü bilginizin makul ölçülerde mümkün olduğu kadar güvende olmasını istiyoruz. Hizmetlerimizi iyileştirmedeki başarımız, size sağladığımız hizmetlerle ilgili bilgileri firmamız ile paylaşma isteğinize bağlıdır.
Bize verdiğiniz bazı hizmet ve proje bilgilerinin bütünlüğünün ve gizliliğinin sağlanmasına yardımcı olmak için şifreleme uygulamalarıyla korunan yazılımlar kullanıyoruz. Kâğıt üzerindeki evraklarınızı sadece erişim yetkisi olan personelin kullandığını bilmenizi isteriz. Tüm bilgiler fiziksel veya dijital olarak izinsiz kullanıcıların erişimini önleyen güvenlik önlemleri yardımıyla korunmaktadır. Bilgilerin kaybolması, suistimal edilmesi veya üçüncü taraflarca değiştirilmeye karşı korunması için makul ölçülerde her türlü çabayı gösterecek olsak da, yetkisiz bir tarafın müdahale etmesi veya birisinin güvenlik sistemlerimizi bozma riskinin her zaman bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

V. Gizlilik Beyanımızdaki Değişiklikler

Size ait bilgiler sadece bu! Gizlilik Beyanı’nda açıklandığı şekilde kullanılacaktır. Ancak, bu ‘Gizlilik Beyanı’ nın şartlarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır. Herhangi bir durumda bu bilgileri toplandığı zamankinden farklı bir şekilde kullanmaya karar vermemiz halinde, elimizde e-posta adresi bulunan firmalara e-posta yoluyla bildirimde bulunacağız. Beyanımızdaki değişiklikten önce bize verdiğiniz bilgilerinizin kullanımları veya ifşası için size ilgili zamanlarda “onaylama” imkanı verilecektir.

Dokuma Kumaş Üreticisi ve Tedarikçisi

Avrupa ve Amerika pazarları

Hazır giyim, moda markaları için Kumaş Üreticisi ve Tedarikçisi

Premiere Vision paris, Première Vision New York, The London Textile Fair, Münich Fabric Start Textile Fair

Kaliteli Üretim, Kaliteli Üretici, Dünyanın Her Tarafına Dağıtım

ABD, İspanya, Almanya, İtalya, Danimarka ve İngiltere gibi ülkelere Kumaş Üreticisi ve Tedarikçisi

pamuk, viskon, polyester, keten, tencel, modal ve yün elyaflarının zengin karışımlarıyla

Türkiye'de Dokuma Kumaş